ISPARTA CENTRUM GARDEN AVM’DE MALLMARK RÜZGARI ESECEK !


Mülk yönetim hizmetleri MallMark tarafından gerçekleştirilecek olan Isparta Centrum Garden Alışveriş ve Yaşam Merkezi; 17.530 m2 kiralanabilir alanıyla kapılarını 2015 yılında açtı.
ISPARTA CENTRUM GARDEN AVM’DE MALLMARK RÜZGARI ESECEK !

Reklamlar

3 Bloktan oluşan rezidansı , bünyesinde bulunan 200 oda kapasiteli Hilton Garden Inn Oteli ve 1.000 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı ile Centrum Garden Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçilerine tam kapsamlı bir yaşam merkezi olarak ev sahipliği yapıyor.

Mülk yönetimi MallMark’a emanet edilen Centrum Garden; Antalya, İstanbul, Konya çevre yollarının birleşiminde bulunan avantajlı  konumunun yanı sıra yerleşik nüfus ve seyahat halinde olan yol ziyaretçilerine Mallmark imzalı yeni marka karması ile benzersiz bir Alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Centrum Garden, müşteri memnuniyeti odaklı kurgulanan yeni hizmet anlayışı, yenilenen marka karması, hazırlanan yeni etkinlik ve festival organizasyonları ile MallMark partnerliğinde başarıya yürüyecek.

kaynak : mallandmotto

Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar